lampka z zdjęciem pary

Młodzi ludzie uwielbiają platformy społecznościowe, w tym jedną z najpopularniejszych – Instagrama. Można powiedzieć, że to jeden z ważniejszych elementów ich cyfrowego życia, który pozwala na utrzymywanie stałego kontaktu ze znajomymi, a także wyrażanie siebie w wirtualnym świecie. Wyjaśniamy, dlaczego ramka LED Instagram to doskonały prezent dla młodzieży.

Ramka do zdjęć Instagram – co to jest? 

Jeżeli zależy nam na znalezieniu prezentu, który jest nie tylko oryginalny, ale i atrakcyjny wizualnie, to taka ramka będzie świetnym pomysłem. Jest to przezroczysta szybka z tworzywa typu pleksi, na którym wykonuje się wysokiej jakości nadruk, a stabilność oraz podświetlenie zapewnia jej solidna podstawka, wyposażona w żarówki LED. 

Dają one kilka rodzajów światła, które możemy zmieniać przy użyciu przełącznika, znajdującego się w kablu ładującym USB dołączonym do ramki. Wykonane według indywidualnych wytycznych ramki Instagram oferuje Plexido

O czym możemy zdecydować, gdy przyjdzie do jej personalizacji? Przede wszystkim możesz:

  • wybrać dostępny model oraz układ treści (zdjęcie, tekst, informacje o polubieniach);
  • przesłać wybraną przez siebie grafikę, która zostanie umieszczona na ramce;
  • zaznaczyć czy preferujemy orientację pionową czy poziomą;
  • wybrać kolor (różowa, zielona czy np. czarna ramka instagram może pasować do różnych grafik i stylów);
  • zadecydować o tym, czy i jaki tekst pojawi się na zamówionym produkcie.

Dlaczego ramka Instagram to upominek, który spodoba się młodzieży?

Internet jest dla nastolatków bardzo ważny i to w świecie online młodzi ludzie spędzają większość wolnego czasu. W ten sposób wchodzą w interakcje z innymi ludźmi (głównie rówieśnikami), śledzą nowe trendy oraz wydarzenia na świecie czy obserwują swoich idoli. 

Nie należy również zapominać o tym, że dzięki wszelkiego rodzaju blogom czy portalom społecznościowym mogą także zdobywać wiedzę, rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi ze znajomymi czy innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.

Dla młodych ludzi ładne zdjęcie dołączone do postów oraz liczba polubień jest bardzo ważna

Czemu nastolatkowie upodobali sobie akurat Instagram? Bo pozwala dzielić się filmami i zdjęciami, publikować posty, umieszczać komentarze, a także oznaczać swoje posty za pomocą hashtagów, co ułatwia wyszukiwanie konkretnych treści w internecie. Taka komunikacja jest prosta i skuteczna, może też dotyczyć różnych aspektów życia – od szkoły po sukcesy w życiu osobistym.

Jeśli chcemy ofiarować komuś ramkę Instagram i szukamy pomysłu na umieszczone na niej treści, warto przejrzeć jego profil na tej platformie społecznościowej, aby zobaczyć, czym najczęściej się dzieli i jakie chwile są niego lub niej warte zapamiętania. 

W ten sposób dowiemy się, czy to, co ją cieszy to na przykład wspólne chwile z przyjaciółmi lub sympatią, sukcesy w ramach hobby czy może najważniejsze jest prowadzenie własnego bloga np. o komiksach lub filmach.

Ramka Instagram to urocza pamiątka w ciekawej formie

Jeśli dobrze wybierzemy treści, które znajdą się na ramce Instagram – od modelu po zdjęcie czy tekst, będziemy w stanie zlecić stworzenie prezentu, który idealnie wpisze się w gust obdarowanej przez nas osoby. Po pierwsze, pokażemy jej, że wiemy co jest dla niej ważne i zwracamy uwagę na jej pasje oraz sukcesy. Po drugie, podarujemy jej ładny, dekoracyjny przedmiot o nowoczesnym designie, który będzie się pięknie prezentował w pokoju, sypialni czy pracowni młodego człowieka.

Podsumowanie

Jak widzisz, personalizowana ramka Instagram to dobry pomysł na prezent dla młodzieży, bo wpisuje się w ich zainteresowania oraz aktualne trendy. Jej atrakcyjny wygląd i umieszczona na niej grafika będzie dobrze oddawała charakter obdarowanej osoby i dodawała uroku pomieszczeniu, w którym zostanie ustawiona.